Oblast působení:

Specializuji se na vztahy - již několik desítek nespokojených vztahů s mou pomocí fungují v lásce

Pomohu při zkvalitnění vašeho vztahu - v partnerství, s dětmi, s blízkými (párové sezení)

Nastavuji správnou komunikaci ve vztahu

Pomohu při nastavení domácích pravidel (dohoda pohoda)

Pomohu při žárlení, nevěře, náročném rozchodu a rozvodu

Učím odbourávat závislosti na partnerovi

Koučuji při hledání kompatibilního (toho pravého) partnera

Pomohu vám zpracovat vnitřní hlasy - ego, zlost, závist, strach a mnoho dalších

Navedu Vás ke zdravému sebevědomí, nalezení sebehodnoty

Pomohu při nalezení talentu a dalšího uplatnění

Navedu k dosažení Vašich snů   Praxe:

  • celoživotní zájem a studie osobního rozvoje
  • motivace a práce s lidmi
  • škola a dlouholetá praxe s emočními rovnicemi (Aleš Kalina)
  • 2 kurzy Kvantového Doteku Matrixu (Pavel Vondrášek)
  • mnoho přednášek a studium knih osobního rozvoje
  • od roku 2006 rodičovské praxe
  • od roku 2014 praxe v oblasti osobního růstu

  Hlavně mými učiteli byli a jsou všichni kolem mě. :-)

Jsem terapeut a kouč ve všech životních oblastech.

Pomáhat lidem k probouzení z reality života, do nitra své mysli plné emocí,  je mou vášní.

Pomáhám lidem dívat se na sebe zevnitř a najít v sobě lásku, odvahu, sílu, chuť, vášeň, důslednost  a mnoho dalšího. Hlavně zkrotit všechny nepřátelské hlasy v hlavě. 

Protože právě v těchto hlasech, já vidím problém v reálném světě nespokojených nebo nešťastných lidí.  

Jsem šťastná žena, partnerka a maminka dvou úžasných dětí. Velice ráda cestuji a poznávám různé mentality lidí, smyslné vůně a chutě. Kochám se pohledy na místa, která jsem svým okem ještě nikdy nespatřila a ráda dýchám atmosféru neznáma. Jsem také vášnivý filosof. Přečetla jsem stovky knih a pravidelně navštěvuji semináře osobního rozvoje, což je můj hlavní koníček.

Kudy vedly mé kroky:

Před lety jsem úspěšně absolvovala školu Aleše Kaliny. V neustále plné obsazenosti klienty jsem dlouhodobě spolupracovala pod metodou emočních rovnic. Vypracovala jsem se až do vysoké pozice kouče seniora. Časem jsem však zjistila, že mi nevyhovuje systém a emoční rovnice se bijí s mým přesvědčením, jak lidem pomoci. Rozhodla jsem se pro sólo dráhu terapeuta a kouče.

Za celou svou praxi jsem prošla mnoha metodami a možnostmi, které pomáhají mě i ostatním. Pročetla jsem řadu knih a zažila obrovské množství změn a úspěchů nejen vlastních, ale i mých klientů. Vytvořila jsem z toho všeho "metodu" vnitřní reality. Koučink a terapie vnitřní reality pomáhá mě i mým klientům, zapracovat na svých nepříjemných pocitech. Neuvěřitelně mě to baví. 😊

Už na počátku vlastního osobního rozvoje jsem dostala odpověď na veškeré mé bolesti, starosti, nepříjemnosti, emoční nepochopení a mnoho dalšího.

Zjistila jsem, že už v tom nemusím žít, že můžu být sama tvůrcem svého života, a že i já se můžu cítit dobře!                         


Jaká jsem jako kouč?

Jako terapeut/kouč jsem hodná, láskyplná, ale také umím být tvrdá a nebojím se říznout do živého - lež a výmluvy u mě nemají šanci. Ale co si budeme povídat, to dnes potřebuje kde kdo. :-) 

Klienti, kteří ke mě chodili, se mnou i dnes moc rádi sdílí své životní pokroky, i když už neprochází terapií. Což je samo o sobě známka toho, v jaké lásce terapie probíhá. :-)   👉 Reference  

Znám spoustu úžasných lidí a většina z nich se bojí nadechnout, bojí se žít podle svého. Dnes už vím, že je svazují silná pouta životních situací, ve kterých žili. A taky vím, že není tak těžké se z nich vysvobodit! 

Vše, co předávám svým klientům a co učím, jsem sama vyzkoušela. Vím, že to funguje a aktivně to využívám i ve svém osobním životě.

Je mi velikou ctí, poznat a probudit kohokoliv kdo chce změnit svůj život k lepšímu.❤️


Jaké bylo mé dětství...

Každý den jsem trnula hrůzou, zda mě čekají pěsti, křik, nebo jen zneužití.

Jako malá jsem seděla za teplárnou, v ruce držela čerstvý, teplý a voňavý chléb. ​S láskou jsem vychutnávala​ každé sousto. Byl tak lahodný. Každý kousek mi ale připomínal, jak to bude později bolet. Věděla jsem, že ho nesmím jíst. Tak zněl přísný zákaz matky. Po návratu domů mě ​seřezala a já skončila v nemocnici s otřesem mozku a potrhaným obličejem. ​Kromě této drsné výchovy od matky jsem si v dětství užila ​zneužívání od otčíma, neschopnost přijmout své ženství, ​alkohol i drogy v rodině,​ dokonce také nucený potrat.

Už od dětství, když jsem slyšela první lež, jsem přemýšlela proč. Hledala jsem odpovědi. Odpovědi na lež, nelásku, nepochopení a obrovský strach. Jako dítěti se mi odpovědi moc nedostávaly, a když ano, odpověď bolela! Až jsem pak dorostla do dospělosti, zařekla jsem se, že už si nebudu pokládat otázku PROČ. A to byla moje největší chyba! Protože můj život se stal jedním velikým otazníkem a já jsem se začala utápět v emočním nepochopení...

Ale tohle vše je už jen minulost!

Ze zbité černé můry k nádhernému motýlu.

Nechtěla jsem dopustit, aby mě mé dětství poznamenávalo do konce života. V klíčovou chvíli jsem se rozhodla pro zásadní změnu. 

A jak žiji teď? Vychovávám dvě úžasné děti, mám perfektního partnera, se všemi cestuji a poznávám chutě i vůně života. ​Dávám jim to, co jsem já nemohla či nesměla mít.​ Jejich smích a slzy štěstí jsou ​pro mě tím největším oceněním, že jsem to zvládla. ​Teď mě za pocit vděčnosti nečeká trest ani bolest, ale láskyplná náruč mého přítele a mých dětí. 

V každém okamžiku máte možnost volby - dnes už nejsme děti, jsme dospěláci! ​Chcete stále čekat ve své skrýši ze strachu, co vás v životě čeká špatného? Myslím, že ne. Pak je třeba z ní vylézt a ​zvolit si svou cestu. Můžete jít tou nejděsivější stezkou, nebo přecházet přes louku plnou právě rozkvetlých květin. Sama jsem důkazem, že​ i z pekla se můžete dostat do ráje. Stačí si takovou cestu jen zvolit. A já Vám na Vaší cestě za dobrým pocitem budu moc ráda nápomocná, dokud nedojdete i Vy do svého ráje.


Co jsem na své cestě získala:

Mám se moc ráda. ❤️

Mám velkou víru v sebe - dokážu vše co opravdu chci.

Již nemám potřebu kohokoliv (cokoliv) vlastnit.

Nemám potřebu chtít, aby mi druhý dělal dobrý pocit.

Mé ženství je v rozkvětu.

Zrušila jsem největší kámen na hrudi - FEMINISMUS.

Stala jsem se naprosto svou paní ve financích a podnikání.

Našla jsem sama sebe.... :-)